Sporting verdiende winnaar na knotsgekke partij
VK Linden 3 – Sporting Kampenhout 4
Geel-blauw won na een knotsgekke partij met 3-4 op het veld van Linden. Sporting begon het best maar Linden scoorde. Janssens maakte snel gelijk maar een efficiënte thuisploeg kwam tegen de gang in op 2-1. Het betere spel kwam van Sporting en nog voor de pauze maakte Er verdiend de 2-2. Ook de tweede helft begon goed en Roosen strafte balverlies af. De thuisdoelman hield Linden dan recht en in de sloffase werd het alsnog 3-3. Geel-blauw had het laatste woord toen Janssens z’n tweede van de middag binnen kopte. Diep in de extra tijd voorkwam doelman Goossens de 4-4.
Sporting nam de wedstrijd meteen in handen. Van Tricht zonderde Gabrielli af maar die raakte niet voorbij doelman De Corte, die de bal in hoekschop duwde. Ook bij een vrije trap van Er was de thuisdoelman attent. Van Tricht kreeg een vrije trap niet voorbij het muurtje. Ondanks die goede start was het toch Linden dat al vroeg op voorsprong kwam. Tahara glipte door de verdediging en lepelde de bal naast de paal in doel (1-0). Geel-blauw ging met veel enthousiasme op zoek naar de gelijkmaker. Een afgeweken schot van Gabrielli verdween in hoekschop. Gelegenheidsaanvoerder Hakizimana knalde de bal hoog in doel waar De Corte de bal over de lat tikte. Eén minuut later was de verdiende gelijkmaker een feit. Er legde klaar voor Janssens die de bal in twee tijden voorbij doelman De Corte trapte (1-1). Geel-blauw was op alle vlakken de betere ploeg maar toonde zich ook kwetsbaar achteraan. Een efficiënte thuisploeg kwam zelfs een tweede keer op winst toen Justé aan de eerste paal van dichtbij binnentikte (2-1). Sporting bleef dreigen. De thuisdoelman redde een schot van Gabrielli uit een schuine hoek. Dan volgde wellicht het vreemdste doelpunt van dit seizoen. Er leek de bal voor te zetten maar die viel als een vroeg paasei voorbij doelman De Corte binnen in de verste bovenhoek (2-2). In het slot van de eerste helft had de jarige Barry de voorsprong aan de voet, maar De Corte redde weer.
Ook na de pauze bleef doelman De Corte Linden in de wedstrijd houden. Gabrielli kon nogmaals aanleggen maar opnieuw redde de thuisdoelman. Sporting kreeg even later hulp uit onverwachte hoek. Roosen kreeg de bal in de voeten en trapte die laag en beheerst in de linkerhoek (2-3). En meteen het allereerste doelpunt van Stan in eerste provinciale. Gabrielli kreeg hierop de kans op 2-4, maar opnieuw stak De Corte er een stokje voor. Aan de overzijde redde Goossens een schot van Tahara. Bij een Lindense tegenstoot schoof Somers in de slotfase alsnog de bal in doel (3-3). In het slot kon de partij zo plots alle kanten uit. Op aangeven van de ingevallen Azdad knikte Gabrielli de bal naast doel. Aan de overkant werd een poging van Somers afgeblokt. Uiteindelijk kreeg geel-blauw toch loon naar werken. Desmet bracht een vrije trap voor doel waar de hoog opverende Janssens de bal in de verste bovenhoek kopte (3-4). Zelfs in de ruim zes minuten extra tijd bleef de wedstrijd boeien. Eerst kon Gabrielli het helemaal afmaken maar boeman De Corte hield Linden in de match. Dat loonde bijna in de allerlaatste minuut maar doelman Goossens redde fantastisch een hard schot van Justé. Maar zo bleef het 3-4 en won Sporting voor de eerste keer ooit op het veld van Linden na een goede teamprestatie. (JG)
- VK Linden: De Corte, Aesseloos, Justé, Somers, Tahara, Daghnoun, Peeters (81’ Litu), Rossenbacker, Zulu Kilo (74’ Van Rooy), Stas, Tits (67’ De Neef).
- Sporting Kampenhout: Goossens, Alves Santos, Urdinov, Janssens, Desmet, Roosen, Hakizimana, Gabrielli, Van Tricht (74’ Vangrunderbeek), Barry (79’ Azdad), Er.
- Doelpunten: 9’ Tahara (1-0), 18’ Janssens (1-1), 25’ Justé (2-1), 35’ Er (2-2), 56’ Roosen (2-3), 83’ Somers (3-3), 88’ Janssens (3-4).
- Gele kaarten: Roosen, Er.
- Wedstrijdleiding: Luc Bosmans bijgestaan door Toon Valgaeren en David Van Loo.
Zeypestraat 26a
1910 Kampenhout
+32 (0)16 65 04 02
G.C.:
André Elinckx
+32 (0)16 65 78 36
andre.elinckx@telenet.be














































