Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10A

Interprovinciaal U10
VOLGENDE SPEELDAG (-10 Interprov Voetb V I)

zaterdag
10 dec
12u00
K.RC Mechelen U10A
-
Sporting Kampenhout U10A

Rc Mechelen
Oscar van Kesbeeckstr. 43, 2800 Mechelen

 

Interprovinciaal U10
VORIGE SPEELDAG (-10 Interprov Voetb V I)

zaterdag
03 dec
12u45
Lyra-Lierse Berlaar U10A
-
Sporting Kampenhout U10A





Wedstrijden U10


Wedstrijd

Vriendschappelijk

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
KFC.HERENT
(Vriendschappelijk)
9.7 km 12 min
KSK Heist
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
21.5 km 32 min
KFC.Eppegem
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
12.6 km 18 min
KFC De Kempen TL
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
76.4 km 57 min
KVC Houtvenne
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
26.9 km 37 min
Lyra-Lierse Berlaar
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
40.0 km 45 min
K.RC Mechelen
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
19.0 km 22 min
Totaal 206.2 km 3 uren 46 min
Gemiddeld 29.5 km 32 min

Trainingen U10

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Woensdag 18:00 - 19:30 Campus De Zeype B veld (geen kleedkamer) Groepstraining
Vrijdag 18:00 - 19:30 Campus De Zeype B veld (geen kleedkamer) Groepstraining

 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2022-2023.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Staff U10

Christoph Jacobs

Coördinator Little Futures/onderbouw U6B (Reg.), U11A (IP), U10A (IP), U12B (IP), U6A (Reg.), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) , U7B (Reg.), Kinderspeeltuin

Geboortedatum: 02 Dec 1973 (49j.)

 


Peter Cloet

Trainer U10A (IP)

Geboortedatum: 06 Jul 1988 (34j.)

 


Jaro Philips

Techniek trainer U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U7 C (Reg.), U13B (IP), U13A (IP), U10 Provinciaal, U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U12A (IP), U12B (IP), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) , U7B (Reg.)

Geboortedatum: 09 Jul 2006 (16j.)

 


Ahmed El Bouchtati

Techniek trainer U13B (IP), U7 C (Reg.), U7B (Reg.), U7A (Reg.), U8B (Prov.), U8A (Prov.), U9C (Reg.) , U9B (Prov.), U9A (Prov.), U10 Provinciaal, U10A (IP), U11 Provinciaal, U11A (IP), U12B (IP), U12A (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U13A (IP)

Geboortedatum: 16 Aug 1979 (43j.)

 


Erwin Bardyn

Afgevaardigde U10A (IP), U10 Provinciaal

 


Rita Blokerije

Afgevaardigde U10A (IP), U10 Provinciaal

 


Luc Cloet

Afgevaardigde U10A (IP), U10 Provinciaal

Geboortedatum: 10 Apr 1959 (63j.)

 


Wouter Christiaens

Trainer U12B (IP), U11A (IP), U10A (IP), U10 Provinciaal, U12A (IP), U13B (IP), U11 Provinciaal, U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U13A (IP)

 


Dirk Ceulemans

Techniek trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U10 Provinciaal, U9A (Prov.)

Geboortedatum: 11 Okt 1970 (52j.)

 


Alan Lonnoy

Techniek trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U10 Provinciaal, U9A (Prov.)

Geboortedatum: 30 Jul 1982 (40j.)

 


 

Spelregels 8V8

Onze partners