Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10A

Interprovinciaal U10
VOLGENDE SPEELDAG (-10 Interprov Voetb V I)

zondag
04 sep
10u00
KSK Heist U10A
-
Sporting Kampenhout U10A

Cmp. A: Ksk Heist
Lostraat, 50, 2220 Heist-Op-Den-Berg

 

Interprovinciaal U10
VORIGE SPEELDAG (Vriendschappelijk)

zaterdag
06 aug
10u00
KFC.HERENT U10A
-
Sporting Kampenhout U10A





Wedstrijden U10


Wedstrijd

Vriendschappelijk

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

Competitie: -10 Interprov Voetb V I

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
KFC.HERENT
(Vriendschappelijk)
9.7 km 12 min
KSK Heist
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
21.5 km 32 min
KFC.Eppegem
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
12.6 km 18 min
KFC De Kempen TL
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
76.4 km 57 min
KVC Houtvenne
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
26.9 km 37 min
K.RC Mechelen
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
19.0 km 22 min
Lyra-Lierse Berlaar
(Competitie: -10 Interprov Voetb V I)
40.0 km 45 min
Totaal 206.2 km 3 uren 46 min
Gemiddeld 29.5 km 32 min

Trainingen U10

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Maandag 18:00 - 19:15 Campus De Zeype B-veld Kleedkamer 3 Groepstraining
Woensdag 18:00 - 19:30 Campus Votvinken B-veld Kleedkamer 2 Groepstraining

 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2022-2023.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Staff U10

Christoph Jacobs

Coördinator Little Futures/onderbouw U6B (Reg.), U11A (IP), U10A (IP), U12B (IP), U6A (Reg.), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) (Ingeschreven onder Berg), 11B (Reg.) - Mix ploeg (U10/U11), U7B (Reg.), Kinderspeeltuin

Geboortedatum: 02 Dec 1973 (48j.)

 


Peter VanRyckeghem

Trainer U10A (IP), U15B (Reg.)

Geboortedatum: 18 Apr 1973 (49j.)

 


Rachid Gharmaoui

Trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), 11B (Reg.) - Mix ploeg (U10/U11), U11A (IP), U10A (IP), U9A (Prov.)

Geboortedatum: 12 Jun 1982 (40j.)

 


Filip Van Langendonck

Afgevaardigde U10A (IP)

Geboortedatum: 10 Jul 1982 (40j.)

 


Jaro Philips

Trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), 11B (Reg.) - Mix ploeg (U10/U11), U11A (IP), U10A (IP), U9A (Prov.)

Geboortedatum: 09 Jul 2006 (16j.)

 


Laurent Nardi

Afgevaardigde U7A (Reg.), U7B (Reg.), U10A (IP)

 


 

Spelregels 8V8

Onze partners