Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U9A

Provinciaal U9A
VORIGE SPEELDAG (2-PROV. U9 -E-)

zaterdag
09 apr
09u30
KFC.Herent U9
-
Sporting Kampenhout U9





Maandkalender

Alle trainingen, wedstrijden, evenementen en tornooien in een overzichtelijk maandoverzicht.

Wedstrijden U9A


Wedstrijd

Tornooi

Tornooi

Tornooi

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: PROV. U9 -A-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

Competitie: 2-PROV. U9 -E-

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
Toernooi SK Londerzeel (U9 Prov. A)
(Tornooi)
30.6 km 28 min
Toernooi Kvc Kessel-Lo 2000 (U9 Prov. A)
(Tornooi)
17.0 km 27 min
KAC.Betekom
(Competitie: PROV. U9 -A-)
19.7 km 27 min
KVK.Tienen
(Competitie: PROV. U9 -A-)
48.1 km 40 min
KFC.Diest
(Competitie: PROV. U9 -A-)
45.1 km 44 min
Oud-Heverlee Leuven
(Competitie: PROV. U9 -A-)
16.5 km 21 min
K.Ol.Wijgmaal
(Competitie: PROV. U9 -A-)
14.1 km 19 min
HO.Veltem
(Competitie: PROV. U9 -A-)
9.5 km 12 min
KVC.Kessel-Lo 2000
(Competitie: 2-PROV. U9 -E-)
17.0 km 27 min
HO.Veltem
(Competitie: 2-PROV. U9 -E-)
9.5 km 12 min
KVC.Haacht
(Competitie: 2-PROV. U9 -E-)
7.8 km 13 min
KFC.Eppegem
(Competitie: 2-PROV. U9 -E-)
12.6 km 18 min
HO.Bierbeek
(Competitie: 2-PROV. U9 -E-)
29.6 km 32 min
KFC.Herent
(Competitie: 2-PROV. U9 -E-)
9.7 km 12 min
Totaal 286.8 km 5 uren 40 min
Gemiddeld 20.5 km 24 min

Trainingen U9A

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Woensdag 18:00 - 19:15 Campus De Zeype B-veld Kleedkamer 2 Groepstraining
Vrijdag 18:00 - 19:30 Campus Votvinken A-veld Kleedkamer 4 Groepstraining

 

Staff U9A

Christoph Jacobs

Coördinator Little Futures/onderbouw U6B (Reg.), U11A (IP), U10A (IP), U12B (IP), U6A (Reg.), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) (Ingeschreven onder Berg), 11B (Reg.) - Mix ploeg (U10/U11), U7B (Reg.), Kinderspeeltuin

Geboortedatum: 02 Dec 1973 (48j.)

 


Roel Dupont

Trainer U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) (Ingeschreven onder Berg)

Geboortedatum: 02 Aug 1976 (45j.)

 


Peter Cloet

Trainer U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) (Ingeschreven onder Berg)

Geboortedatum: 06 Jul 1988 (33j.)

 


Rachid Gharmaoui

Trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), 11B (Reg.) - Mix ploeg (U10/U11), U11A (IP), U10A (IP), U9A (Prov.)

Geboortedatum: 12 Jun 1982 (39j.)

 


Jaro Philips

Trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), 11B (Reg.) - Mix ploeg (U10/U11), U11A (IP), U10A (IP), U9A (Prov.)

Geboortedatum: 09 Jul 2006 (15j.)

 


Erwin Bardyn

Afgevaardigde U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) (Ingeschreven onder Berg)

 


Rita Blokerije

Afgevaardigde U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) (Ingeschreven onder Berg)

 


Luc Cloet

Afgevaardigde U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) (Ingeschreven onder Berg)

Geboortedatum: 10 Apr 1959 (63j.)

 


 

Wil jij voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelregels 5V5

Onze partners