Skip to the content

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
FC STROMBEEK 1932
(Vriendschappelijk)
19.0 km 21 min
K.DIEGEM SPORT
(Vriendschappelijk)
11.3 km 14 min
KRC.BOORTMEERBEEK
(Vriendschappelijk)
6.2 km 10 min
KRC.BOORTMEERBEEK
(Vriendschappelijk)
6.2 km 10 min
SK.NOSSEGEM
(Vriendschappelijk)
9.5 km 13 min
VK.HOLSBEEK
(Vriendschappelijk)
20.4 km 24 min
KCVV.ELEWIJT
(Vriendschappelijk)
8.2 km 12 min
F.C. BORGHT-HUMBEEK
(Competitie: 1e Provinciale)
19.8 km 21 min
HOGER-OP VELTEM
(Competitie: 1e Provinciale)
9.5 km 12 min
V.K. LIEDEKERKE
(Competitie: 1e Provinciale)
42.5 km 38 min
S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN
(Competitie: 1e Provinciale)
46.8 km 39 min
K.V. TERVUREN-DUISBURG
(Competitie: 1e Provinciale)
16.9 km 25 min
SPORTING CLUB AARSCHOT
(Competitie: 1e Provinciale)
30.8 km 34 min
KFC WAMBEEK TERNAT
(Competitie: 1e Provinciale)
34.2 km 36 min
O.H.R. HULDENBERG
(Competitie: 1e Provinciale)
29.1 km 36 min
K.S.C. GRIMBERGEN
(Competitie: 1e Provinciale)
19.0 km 20 min
V.C. HOUTEM-OPLINTER
(Competitie: 1e Provinciale)
48.4 km 44 min
H.O. BIERBEEK
(Competitie: 1e Provinciale)
29.6 km 32 min
F.C. MELSBROEK
(Competitie: 1e Provinciale)
8.6 km 12 min
V.C. BERTEM-LEEFDAAL
(Competitie: 1e Provinciale)
13.0 km 20 min
V.K. LINDEN
(Competitie: 1e Provinciale)
20.7 km 28 min
BODEGEM KAPELLE UNITED
(Competitie: 1e Provinciale)
31.2 km 32 min
Totaal 480.8 km 9 uren 3 min
Gemiddeld 21.9 km 24 min

Wedstrijden Eerste Ploeg


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
2 - 0

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
4 - 0

Vriendschappelijk
3 - 1

Vriendschappelijk
6 - 0

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
2 - 3

Vriendschappelijk
3 - 2

Vriendschappelijk
1 - 2

Vriendschappelijk
2 - 1

Competitie: 1e Provinciale
4 - 3

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

Competitie: 1e Provinciale

 

Trend Competitiematchen

1
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Trainingen Eerste Elftal

Onderstaand trainingschema voor seizoen 2020 - 2021 is onder voorbehoud.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Dinsdag 20:00 - 22:00 Campus De Zeype B1, B2, B3, B4 (geen kleedkamer) Groepstraining
Donderdag 20:00 - 22:00 Campus De Zeype B1, B2, B3, B4 Kleedkamer 1 Groepstraining

 

Staff Eerste Elftal

David Pannis

Sportief Directeur Eerste Elftal

Geboortedatum: 02 Feb 1984 (36j.)

 


Ad Stevens

Coördinator Eerste Elftal

Geboortedatum: 08 Apr 1983 (37j.)

 


Saber Abderrahim

Trainer Future (B-ploeg), U19, U17 A, Eerste Elftal, U21 , U17 B

Geboortedatum: 06 Jul 1983 (37j.)

 


Nick Mannaerts

Trainer U19, U17 A, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

Geboortedatum: 26 Jul 1979 (41j.)

 


Jorien Debie

dokter Eerste Elftal

 


Jonas Degraeve

Keeperstrainer Eerste Elftal

Geboortedatum: 20 Sep 1990 (30j.)

 


Christophe Tack

Eerste Elftal

Geboortedatum: 02 Jun 1982 (38j.)

 


Christian Wouters

Trainer U17 A, U19, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

 


Miguel Andres Ska

U21 , U19, Future (B-ploeg), Eerste Elftal

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Miguel Andres Ska

Trainer U17 B, Eerste Elftal, Future (B-ploeg), U21 , U17 A, U19

 


Denis Dessaer

trainer Eerste Elftal

 


 

Onze partners
}