Skip to the content

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
R.SD.JETTE
(Vriendschappelijk)
23.5 km 23 min
C.S. ONHAYE
(Competitie: Croky Cup)
116.4 km 1 uur 18 min
BOKA UNITED
(Vriendschappelijk)
27.7 km 27 min
EENDRACHT TERMIEN
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
81.7 km 59 min
F.C. WEZEL SPORT
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
92.8 km 1 uur 17 min
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
14.1 km 19 min
K.F.C. ST.-LENAARTS
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
66.7 km 52 min
K.V.K. WELLEN
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
76.1 km 1 uur 1 min
EWS SCHOONBEEK-BEVERST
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
79.8 km 59 min
A.S. VERBROEDERING GEEL
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
47.4 km 1 uur 4 min
K.A.C. BETEKOM
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
19.7 km 27 min
K.F.C. NIJLEN
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
33.3 km 47 min
K.F.C. ZWARTE LEEUW
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
72.1 km 59 min
K.V.K. BERINGEN
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
61.9 km 51 min
K. WITGOOR SPORT DESSEL
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
96.6 km 1 uur 13 min
K.F.C. DIEST
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
44.4 km 40 min
K.V.C. HOUTVENNE
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
35.5 km 51 min
F.C. ESPERANZA PELT
(Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B)
95.4 km 1 uur 14 min
Totaal 1084.9 km 15 uren 49 min
Gemiddeld 60.3 km 52 min

Wedstrijden Eerste Ploeg


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
2 - 4

Vriendschappelijk
-

Competitie: Croky Cup
3 - 3
Strafschoppen: (5 - 3)

Vriendschappelijk
-

Competitie: Croky Cup
4 - 1

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
1 - 3

Vriendschappelijk
0 - 3

Vriendschappelijk
4 - 3

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B
0 - 0

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B
2 - 2

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B
0 - 3

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B
3 - 1

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B
-

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

Competitie: 3de Afdeling Voetb Vl B

 

Trend Competitiematchen

1
2
3
4
5
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Trainingen Eerste Elftal

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Dinsdag 19:45 - 22:00 Campus De Zeype B veld (geen kleedkamer) Groepstraining
Donderdag 19:45 - 22:00 Campus De Zeype A veld B-veld (geen kleedkamer) Groepstraining

 

Onze partners