Skip to the content

Volgende / Vorige wedstrijd Eerste Elftal B

4 Provinciaal Vl Brab C
VOLGENDE SPEELDAG (4 Provinciaal Vl Brab C)

zaterdag
10 dec
19u30
K.C.S. MACHELEN
-
SPORTING KAMPENHOUT

Bosveld
Heirbaan 9, 1830 Machelen

 

4 Provinciaal Vl Brab C
VORIGE SPEELDAG (4 Provinciaal Vl Brab C)

zaterdag
03 dec
18u00
SPORTING KAMPENHOUT
-
BOORTMEERBEEK-HEVER-SCHIPLAKEN UNITED

2 - 3

Trend competitiematchen

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Klassement Future Team

# 4 Provinciaal Vl Brab C M W V G + - +/- Ptn
1  Verbr. Hofstade 14 12 1 1 55 11 44 37
2  V.K. Weerde 13 10 1 2 36 13 23 32
3  K.S.C. Keerbergen 14 9 2 3 48 25 23 30
4  Fenixx Beigem Humbeek 14 8 3 3 43 26 17 27
5  K.F.C. Eppegem 13 8 3 2 36 25 11 26
6  K.S.C. Grimbergen 13 8 4 1 34 23 11 25
7  F.C. Perk 13 7 6 0 31 21 10 21
8  Vilvoorde City 13 6 5 2 32 30 2 20
9  Fc Inkad Diegem 13 5 8 0 24 27 -3 15
10  K.C.V.V. Elewijt 14 4 7 3 26 28 -2 15
11  K.C.S. Machelen 14 4 8 2 34 50 -16 14
12  V.K. Berg-Op 13 4 9 0 32 55 -23 12
13  Boortmeerbeek-Hever-Schiplaken United 13 3 8 2 23 38 -15 11
14  Sporting Kampenhout 13 3 10 0 22 39 -17 9
15  Infinity Fc Vilvoorde 14 2 10 2 26 64 -38 8
16  K.V.C. Haacht 13 2 10 1 21 48 -27 7

Wedstrijden Eerste Elftal B


Wedstrijd Uitslag

Competitie: BvB Heren B-ploegen
1 - 4

Competitie: BvB Heren B-ploegen
2 - 0 (2 - 3)

Competitie: BvB Heren B-ploegen
1 - 1
Strafschoppen: (3 - 4)

Vriendschappelijk
3 - 1

Competitie: BvB Heren B-ploegen
2 - 0 (4 - 5)

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
1 - 2

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
0 - 1

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
5 - 2

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
4 - 1

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
1 - 3

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
2 - 0

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
1 - 6

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
4 - 1

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
2 - 6

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
5 - 3

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
3 - 0

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
1 - 2

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C
2 - 3

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
TIELT-WINGE 3000
(Competitie: BvB Heren B-ploegen)
33.8 km 33 min
HEFFEN SK
(Vriendschappelijk)
19.7 km 23 min
STORMVOGELS HAASRODE
(Competitie: BvB Heren B-ploegen)
28.6 km 30 min
K.C.V.V. ELEWIJT
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
8.2 km 12 min
VERBR. HOFSTADE
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
10.6 km 17 min
F.C. PERK
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
6.9 km 10 min
VILVOORDE CITY
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
13.8 km 20 min
K.S.C. KEERBERGEN
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
10.3 km 17 min
K.C.S. MACHELEN
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
10.4 km 13 min
K.V.C. HAACHT
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
7.8 km 13 min
FENIXX BEIGEM HUMBEEK
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
21.7 km 24 min
V.K. WEERDE
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
10.0 km 16 min
BOORTMEERBEEK-HEVER-SCHIPLAKEN UNITED
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
6.2 km 10 min
V.K. BERG-OP
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
3.4 km 6 min
INFINITY FC VILVOORDE
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
13.8 km 20 min
K.F.C. EPPEGEM
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
12.6 km 18 min
FC INKAD DIEGEM
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
10.4 km 13 min
K.S.C. GRIMBERGEN
(Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab C)
18.5 km 19 min
Totaal 246.4 km 5 uren 22 min
Gemiddeld 13.7 km 17 min

Staff Eerste Elftal B

Mathias De Graeve

Coördinator B-ploeg, U17A (IP), U16 (IP), U19 (IP), Nationale reserven, U21 (Reg.)

Geboortedatum: 20 Sep 1990 (32j.)

 


Soulaymane Bakkali

Trainer Nationale reserven

 


Mohamed Ibenhajen

Trainer Nationale reserven

Geboortedatum: 20 Nov 1963 (59j.)

 


 

Trainingen Eerste Elftal B

Trainingsschema niet beschikbaar.

 

Spelers Eerste Elftal B

Achraf B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


Aymen B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


David R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Mrt 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Keo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Nov 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


Michel E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Dec 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


Dovel M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Apr 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Sofian A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Okt 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


Chakir E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 27 Feb 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Noah A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Feb 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Nemia J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Feb 2005 (17j.)

Rugnummer:

 


Mitar M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Sep 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Sam V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Dec 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


Alex W.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Jun 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Matteo P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Okt 2002 (20j.)

Rugnummer:

 


Adame L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Jan 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


 

Onze partners