Skip to the content

Reeks seizoen 2020-2021

(tot winterstop)

K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME
K.V.K. NINOVE
SPORTING KAMPENHOUT
H.O. BIERBEEK
K.F.C. EPPEGEM
S.K. PEPINGEN-HALLE
TEMPO OVERIJSE
SPORTKRING SINT-NIKLAAS

Volgende / vorige wedstrijd U13A

Interprovinciaal U13A
VOLGENDE SPEELDAG (-13 interprov Voetb V G)

zaterdag
03 okt
12:30
SPORTING KAMPENHOUT U13
-
K.F.C. EPPEGEM U13

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Interprovinciaal U13A
VORIGE SPEELDAG (-13 interprov Voetb V G)

zaterdag
26 sep
12:30
SPORTING KAMPENHOUT U13
-
TEMPO OVERIJSE





Wedstrijden U13A


Wedstrijd

Tornooi

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Tornooi

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

Competitie: -13 interprov Voetb V G

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
Kessel-Lo wedstrijd U13
(Tornooi)
17.0 km 27 min
K.ST.HAASRODE
(Vriendschappelijk)
17.0 km 27 min
FC Zemst wedstrijd U13
(Tornooi)
11.6 km 19 min
S.K. PEPINGEN-HALLE
(Competitie: -13 interprov Voetb V G)
44.1 km 43 min
SPORTKRING SINT-NIKLAAS
(Competitie: -13 interprov Voetb V G)
56.4 km 48 min
K.V.K. NINOVE
(Competitie: -13 interprov Voetb V G)
46.5 km 45 min
H.O. BIERBEEK
(Competitie: -13 interprov Voetb V G)
29.6 km 32 min
TEMPO OVERIJSE
(Competitie: -13 interprov Voetb V G)
32.7 km 29 min
K.F.C. EPPEGEM
(Competitie: -13 interprov Voetb V G)
12.6 km 18 min
K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME
(Competitie: -13 interprov Voetb V G)
63.1 km 50 min
Totaal 330.6 km 5 uren 43 min
Gemiddeld 33.1 km 34 min

Trainingen U13A

Onderstaand trainingschema voor seizoen 2020 - 2021 is onder voorbehoud.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Maandag 18:00 - 19:00
of 19:00 - 20:00
Campus De Zeype B2 (geen kleedkamer) Techniektraining
Dinsdag 18:00 - 19:30 Campus De Zeype B3, B4 Kleedkamer 4 Groepstraining
Donderdag 18:00 - 19:30 Campus Votvinken B3, B4 Kleedkamer 4 Groepstraining

 

Staff U13A

Piet Dirix

Trainer U13 A, U13 B, U13 C

Geboortedatum: 01 Aug 1997 (23j.)

 


Ward Geeraerts

Trainer U12 A, U12 C, U12 B, U13 A, U13 B, U13 C

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Thierry Moyson

Keeperstrainer U13 C, U15 A, U19, U17 A, U14, U16, U13 B, U13 A, U11 A, U10 A, U12 A, U12 B, U10 B, U9 A, U11 B, U12 C, U17 B, U15 B, U21

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Jonas Vanderlinden

Keeperstrainer U13 C, U15 A, U19, U17 A, U14, U16, U13 B, U13 A, U11 A, U10 A, U12 A, U12 B, U10 B, U9 A, U11 B, U12 C, U17 B, U15 B, U21

Geboortedatum: 02 Sep 1985 (35j.)

 


Bjorn Van Gansen

trainer U10 B, U11 B, U12 A, U12 B, U12 C, U13 A, U13 B, U13 C, U10 A, U11 A, U16, U17 A, U17 B

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Abdel messaoudi

trainer U13 A, U13 B, U13 C

 


Rudy Dekempeneer

Afgevaardigde U13 A

 


Bart Usewils

Afgevaardigde U13 A, U13 B, U13 C

 


Eddy Vandenmuisenberg

Afgevaardigde U13 A, U13 B, U13 C

 


 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U13A

Jenne D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Jan 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Anton D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Jun 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Jarno D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Feb 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Tibe H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Mrt 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Cas M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Apr 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Sibe M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Apr 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Nathan Q.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Jan 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Cas R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Jul 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Senne S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 27 Mei 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Stijn U.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Feb 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Lars V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Feb 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Cas D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Mei 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Xander V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Jul 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Kasper S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Apr 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Ibrahim G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Aug 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Julyan V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Jul 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Matteo P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Jul 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Beau D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Apr 2008 (12j.)

Rugnummer:

 


Senne C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Nov 2008 (11j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 8V8

Onze partners
}