Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10B

Provinciaal U10
VOLGENDE SPEELDAG (Provinciaal U10 L)

zaterdag
17 dec
12u00
Sporting Kampenhout U10B
-
Sp.Rotselaar U10B

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Provinciaal U10
VORIGE SPEELDAG (Provinciaal U10 L)

zaterdag
03 dec
11u00
K.St.Haasrode U10B
-
Sporting Kampenhout U10B





Wedstrijden U10B


Wedstrijd

Vriendschappelijk

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

Competitie: Provinciaal U10 L

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
KFC.HERENT
(Vriendschappelijk)
9.7 km 12 min
OHR.Huldenberg
(Competitie: Provinciaal U10 L)
29.1 km 36 min
K.S.K. Wavria
(Competitie: Provinciaal U10 L)
18.2 km 27 min
Sp.Rotselaar
(Competitie: Provinciaal U10 L)
14.7 km 22 min
KV.Tervuren-Duisburg
(Competitie: Provinciaal U10 L)
19.5 km 29 min
SC.Aarschot
(Competitie: Provinciaal U10 L)
30.8 km 34 min
FC.Perk
(Competitie: Provinciaal U10 L)
6.9 km 10 min
K.St.Haasrode
(Competitie: Provinciaal U10 L)
28.6 km 30 min
Totaal 157.6 km 3 uren 23 min
Gemiddeld 19.7 km 25 min

Trainingen U10B

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Woensdag 18:00 - 19:30 Campus De Zeype B veld (geen kleedkamer) Groepstraining
Vrijdag 18:00 - 19:30 Campus De Zeype B veld (geen kleedkamer) Groepstraining

 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2022-2023.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Staff U10B

Jaro Philips

Techniek trainer U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U7 C (Reg.), U13B (IP), U13A (IP), U10 Provinciaal, U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U12A (IP), U12B (IP), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) , U7B (Reg.)

Geboortedatum: 09 Jul 2006 (16j.)

 


Ahmed El Bouchtati

Techniek trainer U13B (IP), U7 C (Reg.), U7B (Reg.), U7A (Reg.), U8B (Prov.), U8A (Prov.), U9C (Reg.) , U9B (Prov.), U9A (Prov.), U10 Provinciaal, U10A (IP), U11 Provinciaal, U11A (IP), U12B (IP), U12A (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U13A (IP)

Geboortedatum: 16 Aug 1979 (43j.)

 


Erwin Bardyn

Afgevaardigde U10A (IP), U10 Provinciaal

 


Rita Blokerije

Afgevaardigde U10A (IP), U10 Provinciaal

 


Luc Cloet

Afgevaardigde U10A (IP), U10 Provinciaal

Geboortedatum: 10 Apr 1959 (63j.)

 


Wouter Christiaens

Trainer U12B (IP), U11A (IP), U10A (IP), U10 Provinciaal, U12A (IP), U13B (IP), U11 Provinciaal, U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U13A (IP)

 


Nick Peeters

Trainer U10 Provinciaal

 


Dirk Ceulemans

Techniek trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U10 Provinciaal, U9A (Prov.)

Geboortedatum: 11 Okt 1970 (52j.)

 


Alan Lonnoy

Techniek trainer U13A (IP), U13B (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U12A (IP), U12B (IP), U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U10 Provinciaal, U9A (Prov.)

Geboortedatum: 30 Jul 1982 (40j.)

 


 

Spelregels 8V8

Onze partners