Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10B

Regionaal U10B
VOLGENDE SPEELDAG (2-GEW. U10 -A-)

zaterdag
25 jan
12:30
FC KORTENBERG MEERBEEK UNITED
-
SPORTING KAMPENHOUT U10

Wijngaardstraat
Wijngaardstraat, 3070 Kortenberg

 

Regionaal U10B
VORIGE SPEELDAG (2-GEW. U10 -A-)

zaterdag
18 jan
09:30
SPORTING KAMPENHOUT U10
-
K.V.C. KESSEL LO 2000 U10





Maandkalender

Alle trainingen, wedstrijden, evenementen en tornooien in een overzichtelijk maandoverzicht.

Volgende Evenementen U10B

Oplopen U10 - Wedstrijd 1e ploeg
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Paasstage
Omschrijving: Wie: jongens en meisjes tussen 8 en 15 jaar (zowel veldspelers als doelmannen)
Organisatie: TOPFOOT
Details en inschrijven via: https://www.to

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
KVC.Kessel-Lo 2000
(Tornooi)
17.0 km 27 min
BOKA United
(Tornooi)
31.2 km 32 min
VC.Bertem-Leefdaal
(Tornooi)
13.0 km 20 min
SPARTA SCHAFFEN
(Competitie: GEW. U10 -H-)
51.1 km 43 min
K. Stormvogels Drieslinter
(Competitie: GEW. U10 -H-)
53.9 km 49 min
RWL SPORT
(Competitie: GEW. U10 -H-)
38.0 km 34 min
K.V.V. Scherpenheuvel Sport
(Competitie: GEW. U10 -H-)
35.2 km 31 min
Hoger-Op Testelt
(Competitie: GEW. U10 -H-)
43.3 km 42 min
K.N.V.L.H. KEERBERGEN
(Competitie: GEW. U10 -H-)
13.7 km 21 min
K.F.C. Sparta-Haacht Statie
(Competitie: GEW. U10 -H-)
5.1 km 8 min
VC.BERTEM-LEEFDAAL
(Vriendschappelijk)
13.0 km 20 min
Wolfsdonk Sp.
(Tornooi)
31.4 km 42 min
Sp.Hasselt
(Tornooi)
65.9 km 50 min
O.H.R. HULDENBERG
(Competitie: 2-GEW. U10 -A-)
29.1 km 36 min
FC KORTENBERG MEERBEEK UNITED
(Competitie: 2-GEW. U10 -A-)
10.8 km 17 min
K.V.Z. Glabbeek-Zuurbemde
(Competitie: 2-GEW. U10 -A-)
47.7 km 40 min
K.V.C. KESSEL LO 2000
(Competitie: 2-GEW. U10 -A-)
17.0 km 27 min
H.O. BIERBEEK
(Competitie: 2-GEW. U10 -A-)
29.6 km 32 min
RACING BUTSEL
(Competitie: 2-GEW. U10 -A-)
34.9 km 33 min
K.V. WOLUWE-ZAVENTEM
(Competitie: 2-GEW. U10 -A-)
19.3 km 23 min
Totaal 600.3 km 10 uren 37 min
Gemiddeld 30.0 km 31 min

Wedstrijden U10B


Wedstrijd

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Competitie: 2-GEW. U10 -A-

Tornooi

Tornooi

Vriendschappelijk

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Competitie: GEW. U10 -H-

Tornooi

Tornooi

Tornooi

 

Trainingen U10B

Dag Uur Locatie Type
Woensdag 18:00 - 19:30 Votvinkenstraat (A1 / Kleedkamer 1) Teamtraining
Woensdag 18:00 - 21:00 Votvinkenstraat (C) Keeperstraining
Vrijdag 18:00 - 19:30 Votvinkenstraat (A1 / Kleedkamer 1) Teamtraining

Trainer


Isidore Trappeniers

Isidore

TRAPPENIERS

Trainer U10 Regionaal


Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Heatmap Spelers U10B

 

Stad Gemiddelde Afstand Gemiddelde Reistijd
[Onbekend] (3 spelers)
Boortmeerbeek (1 speler) 6.5 km 11 min
Haacht (1 speler) 6.4 km 10 min
Kampenhout (5 spelers) 1.7 km 3 min
Steenokkerzeel (1 speler) 6.0 km 9 min
Vilvoorde (2 spelers) 13.0 km 19 min
Gemiddeld
(13 spelers)
4.1 km 6 min

Spelers U10B

Cas V.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 12 Mei 2010 (9j.)

Rugnummer: 1

 


Senne V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mrt 2010 (9j.)

Rugnummer: 9

 


Wout D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Jul 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Diémo D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Nov 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Mailo D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Aug 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Rune E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Feb 2010 (9j.)

Rugnummer: 9

 


Rayan F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Jun 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Abdsamad G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Jun 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Logan G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Jul 2010 (9j.)

Rugnummer: 12

 


Maxime H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Nov 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Noah N.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Feb 2010 (9j.)

Rugnummer: 13

 


Rayan O.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Mei 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Adam S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Okt 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 8V8

Onze partners
}