Skip to the content

Volgende wedstrijden U8

Provinciaal U8A
VOLGENDE SPEELDAG (Provinicaal U8 AC)

zaterdag
08 okt
11u15
Oud-Heverlee Leuven U8
-
Sporting Kampenhout U8

Stadion Oud-Heverlee
Korbeekdamstraat 42, 3050 Oud-Heverlee

 

Provinciaal U8B
VOLGENDE SPEELDAG (Provinicaal U8 AD)

zaterdag
08 okt
11u15
Oud-Heverlee Leuven U8
-
Sporting Kampenhout U8

Stadion Oud-Heverlee
Korbeekdamstraat 42, 3050 Oud-Heverlee

 

Regionaal U8C
VOLGENDE SPEELDAG (Gewestelijk U8 BU)

zaterdag
08 okt
09u30
Sporting Kampenhout U8
-
SK.Nossegem U8

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Wil jij voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Staff U8

Christoph Jacobs

Coördinator Little Futures/onderbouw U6B (Reg.), U11A (IP), U10A (IP), U12B (IP), U6A (Reg.), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) , U7B (Reg.), Kinderspeeltuin

Geboortedatum: 02 Dec 1973 (48j.)

 


Roel Dupont

Trainer U8B (Prov.), U8A (Prov.), U8 Reg

Geboortedatum: 02 Aug 1976 (46j.)

 


Jaro Philips

Trainer U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U7 C (Reg.), U13B (IP), U13A (IP), U10 Provinciaal, U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U12A (IP), U12B (IP), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) , U7B (Reg.)

Geboortedatum: 09 Jul 2006 (16j.)

 


Ahmed El Bouchtati

Trainer U13B (IP), U7 C (Reg.), U7B (Reg.), U7A (Reg.), U8B (Prov.), U8A (Prov.), U9C (Reg.) , U9B (Prov.), U9A (Prov.), U10 Provinciaal, U10A (IP), U11 Provinciaal, U11A (IP), U12B (IP), U12A (IP), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U13A (IP)

Geboortedatum: 16 Aug 1979 (43j.)

 


Laurent Nardi

Afgevaardigde U11A (IP), U8A (Prov.), U8B (Prov.)

 


Michael Van Achter

Afgevaardigde U8A (Prov.), U8B (Prov.)

 


Wouter Christiaens

Trainer U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U7 C (Reg.), U13B (IP), U13A (IP), U10 Provinciaal, U11A (IP), U11 Provinciaal, U10A (IP), U12A (IP), U12B (IP), U7A (Reg.), U8A (Prov.), U8B (Prov.), U9A (Prov.), U9B (Prov.), U9C (Reg.) , U7B (Reg.)

 


Jelte Verbeeck

Trainer U8A (Prov.), U8B (Prov.)

 


Niki Peeters

Trainer U8B (Prov.), U8A (Prov.), U8 Reg

Geboortedatum: 01 Jan 1900 (122j.)

 


Aline Van Loon

Trainer U8A (Prov.), U8B (Prov.), U8 Reg

Geboortedatum: 04 Mei 1977 (45j.)

 


 

Heatmap Spelers U8

 

Stad Gemiddelde Afstand Gemiddelde Reistijd
[Onbekend] (2 spelers)
Boortmeerbeek (3 spelers) 4.8 km 8 min
Haacht (1 speler) 8.6 km 12 min
Kampenhout (8 spelers) 1.9 km 3 min
Putte (1 speler) 16.3 km 26 min
Steenokkerzeel (1 speler) 6.9 km 11 min
Gemiddeld
(16 spelers)
4.5 km 7 min

Spelregels 5V5

Onze partners