Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U17A

Interprovinciaal U17A
VOLGENDE SPEELDAG (-17 interprov Voetb V D/2)

zaterdag
25 jan
16:15
K.F.C. HERENT U17
-
SPORTING KAMPENHOUT U17

De Kempen
Mechelsesteenweg 634, 3020 Herent

 

Interprovinciaal U17A
VORIGE SPEELDAG (-17 interprov Voetb V D/2)

zaterdag
18 jan
16:00
SPORTING KAMPENHOUT U17
-
TEMPO OVERIJSE

0 - 1





Maandkalender

Alle trainingen, wedstrijden, evenementen en tornooien in een overzichtelijk maandoverzicht.

Sfeerfoto's 30 November 2019

Sporting Kampenhout vs. K. Londerzeel S.K.

U17A - 30/11/2019 - Sporting Kampenhout U17 - K. Londerzeel S.K.

Sfeerfoto's 16 November 2019

Sporting Kampenhout vs. S.C. Eendracht Aalst

U17A - 16/11/2019 - Sporting Kampenhout vs S.C. Eendracht Aalst

Sfeerfoto's 09 November 2019

F.C.V. Dender E.H. vs. Sporting Kampenhout

U17A - 9/11/2019 - F.C.V. Dender E.H. - Sporting Kampenhout

Sfeerfoto's 02 November 2019

Sporting Kampenhout vs. K.V.K. Ninove

U17A - 2/11/2019 - Sporting Kampenhout - K.V.K. Ninove

Sfeerfoto's 31 Augustus 2019

Sporting Kampenhout vs. K. Hoger Op Wolvertem Merchtem

U17 - 31/08/2019 - Sporting Kampenhout - K. Hoger Op Wolvertem Merchtem

Volgende Evenementen U17A

Paasstage
Omschrijving: Wie: jongens en meisjes tussen 8 en 15 jaar (zowel veldspelers als doelmannen)
Organisatie: TOPFOOT
Details en inschrijven via: https://www.to

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Klassement U17A

# -17 interprov Voetb V D/2 M W V G + - +/- Ptn
1  K.V.K. Tienen 2 2 0 0 9 2 7 6
1  TEMPO OVERIJSE A 2 2 0 0 4 0 4 6
1  K. DIEGEM SPORT A 2 2 0 0 5 1 4 6
4  H.O. BIERBEEK A 2 1 0 1 6 2 4 4
5  K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL A 2 0 1 1 2 3 -1 1
6  K.F.C. HERENT A 2 0 2 0 2 7 -5 0
6  SPORTING KAMPENHOUT A 2 0 2 0 1 6 -5 0
6  K.F.C. EPPEGEM A 2 0 2 0 0 8 -8 0

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
KVC.Kessel-Lo 2000
(Tornooi)
17.0 km 27 min
KFC KATELIJNE
(Vriendschappelijk)
18.9 km 31 min
KAC.Betekom
(Tornooi)
19.7 km 27 min
VC RIJMENAM
(Vriendschappelijk)
9.0 km 14 min
FC.Ramsdonk
(Tornooi)
33.3 km 30 min
K.F.C. EPPEGEM
(Competitie: -17 interprov Voetb V E)
12.6 km 18 min
K.V.K. Ninove
(Competitie: -17 interprov Voetb V E)
46.5 km 45 min
S.C. Eendracht Aalst
(Competitie: -17 interprov Voetb V E)
48.8 km 41 min
K. LONDERZEEL S.K.
(Competitie: -17 interprov Voetb V E)
30.6 km 27 min
K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM
(Competitie: -17 interprov Voetb V E)
30.0 km 32 min
F.C.V. Dender E.H.
(Competitie: -17 interprov Voetb V E)
42.2 km 38 min
K.S.C. GRIMBERGEN
(Competitie: -17 interprov Voetb V E)
18.5 km 19 min
VK.BERG-OP
(Vriendschappelijk)
3.4 km 6 min
VC RIJMENAM
(Vriendschappelijk)
9.0 km 14 min
H.O. BIERBEEK
(Competitie: -17 interprov Voetb V D/2)
29.6 km 32 min
K.F.C. HERENT
(Competitie: -17 interprov Voetb V D/2)
9.7 km 12 min
K.F.C. EPPEGEM
(Competitie: -17 interprov Voetb V D/2)
12.6 km 18 min
TEMPO OVERIJSE
(Competitie: -17 interprov Voetb V D/2)
32.7 km 29 min
K.V.K. Tienen
(Competitie: -17 interprov Voetb V D/2)
48.5 km 41 min
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
(Competitie: -17 interprov Voetb V D/2)
14.1 km 19 min
K. DIEGEM SPORT
(Competitie: -17 interprov Voetb V D/2)
12.2 km 17 min
Totaal 498.6 km 9 uren 8 min
Gemiddeld 23.7 km 26 min

Wedstrijden U17A


Wedstrijd Uitslag

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2
0 - 1

Competitie: -17 interprov Voetb V D/2
5 - 1

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
2 - 3

Vriendschappelijk
-

Competitie: -17 interprov Voetb V E
1 - 0

Competitie: -17 interprov Voetb V E
1 - 2

Competitie: -17 interprov Voetb V E
2 - 0

Competitie: -17 interprov Voetb V E
1 - 2

Competitie: -17 interprov Voetb V E
3 - 1

Competitie: -17 interprov Voetb V E
3 - 2

Competitie: -17 interprov Voetb V E
2 - 0

Competitie: -17 interprov Voetb V E
1 - 0

Competitie: -17 interprov Voetb V E
0 - 1

Competitie: -17 interprov Voetb V E
1 - 3

Competitie: -17 interprov Voetb V E
1 - 3

Competitie: -17 interprov Voetb V E
0 - 0

Competitie: -17 interprov Voetb V E
0 - 2

Competitie: -17 interprov Voetb V E
2 - 1

Tornooi

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
-

Tornooi

Vriendschappelijk
0 - 3

Tornooi

Vriendschappelijk
-

 

Trainingen U17A

Dag Uur Locatie Type
Maandag 19:45 - 21:15 Votvinkenstraat (B3 & B4 / Kleedkamer 2) Teamtraining
Woensdag 19:45 - 21:15 Zeypestraat (Synth 3 & 4 / Kleedkamer 1) Teamtraining
Zondag 12:00 - 13:00 Zeypestraat (A4 / Kleedkamer 2) Techniektraining

Trainer


Nick

MANNAERTS

Trainer U17 Interprovinciaal


Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Heatmap Spelers U17A

 

Stad Gemiddelde Afstand Gemiddelde Reistijd
[Onbekend] (3 spelers)
Boortmeerbeek (2 spelers) 6.8 km 10 min
Brussel (2 spelers) 17.6 km 21 min
Kampenhout (2 spelers) 3.0 km 5 min
Kortenberg (3 spelers) 8.5 km 13 min
Machelen (2 spelers) 11.7 km 16 min
Steenokkerzeel (4 spelers) 7.1 km 10 min
Vilvoorde (1 speler) 11.3 km 18 min
Zemst (1 speler) 9.4 km 15 min
Gemiddeld
(20 spelers)
8.6 km 12 min

Spelers U17A

Alessandro A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Feb 2003 (16j.)

Rugnummer: 14

 


Achraf B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (16j.)

Rugnummer: 17

 


Aymen B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (16j.)

Rugnummer: 12

 


Ben C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Mei 2003 (16j.)

Rugnummer: 6

 


Mike D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Dec 2003 (16j.)

Rugnummer: 8

 


Mathijs D.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 30 Mrt 2003 (16j.)

Rugnummer: 21

 


Stijn G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Jan 2003 (16j.)

Rugnummer: 2

 


Dries H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Sep 2003 (16j.)

Rugnummer: 7

 


Tuur H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Apr 2003 (16j.)

Rugnummer: 5

 


Erion H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mrt 2003 (16j.)

Rugnummer: 10

 


William Jefferson M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Mei 2003 (16j.)

Rugnummer: 10

 


Wesley M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Apr 2003 (16j.)

Rugnummer: 9

 


Alexandre M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Nov 2003 (16j.)

Rugnummer: 16

 


Robbe N.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Mrt 2003 (16j.)

Rugnummer: 3

 


Papi S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Jan 2003 (17j.)

Rugnummer: 19

 


Gregory S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Okt 2003 (16j.)

Rugnummer: 11

 


Yani S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Jun 2003 (16j.)

Rugnummer: 18

 


Keo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Nov 2003 (16j.)

Rugnummer: 15

 


Stan V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Nov 2003 (16j.)

Rugnummer: 4

 


Sam V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Apr 2003 (16j.)

Rugnummer: 78

 


 

Gele kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Wesley Moyson 4
Robbe Nevens 3
William Missa Akonangana 3
Gregory Slock 2
Achraf Bouziani 1
Alessandro Anzalone 1
Aymen Bouziani 1
Ben Cooreman 1
Keo Van Den Heuvel 1
Papi Seysay 1
Sam Vanderheyden 1
Yani Steurs 1

Indirect rode kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Sam Vanderheyden 1

Rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Spelregels 11V11

Onze partners
}