Skip to the content

Reeks seizoen 2020-2021

(tot winterstop)

K.F.C. RHODIENNE-DE HOEK
K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME
K.S.V. BORNEM
SPORTING KAMPENHOUT
K.S.V. TEMSE
VC GROOT DILBEEK
S.K. PEPINGEN-HALLE
FC LEBBEKE

Volgende / vorige wedstrijd U17A

Interprovinciaal U17A
VOLGENDE SPEELDAG (-17 interprov Voetb V I/2)

zaterdag
06 feb
14:00
K.FC.Eppegem U17
-
SPORTING KAMPENHOUT U17

Den Dries
Waterleestweg 2, 1980 Eppegem

 

Interprovinciaal U17A
VORIGE SPEELDAG (-17 interprov Voetb V H)

zaterdag
05 dec
13:00
S.K. Pepingen-Halle U17
-
SPORTING KAMPENHOUT U17

-





Trend competitiematchen

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Klassement U17A

Er is nog geen rangschikking voor deze competitie.

Wedstrijden U17A


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
1 - 9

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
2 - 1

Competitie: -17 interprov Voetb V H
2 - 1

Competitie: -17 interprov Voetb V H
1 - 1

Competitie: -17 interprov Voetb V H
3 - 5

Competitie: -17 interprov Voetb V H
2 - 4

Competitie: -17 interprov Voetb V H
3 - 0

Competitie: -17 interprov Voetb V H
1 - 3

Competitie: -17 interprov Voetb V H
1 - 1

Competitie: -17 interprov Voetb V H
4 - 2

Competitie: -17 interprov Voetb V H
-

Competitie: -17 interprov Voetb V H
-

Competitie: -17 interprov Voetb V H
-

Competitie: -17 interprov Voetb V H
-

Competitie: -17 interprov Voetb V H
-

Competitie: -17 interprov Voetb V H
-

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

Competitie: -17 interprov Voetb V I/2

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
SPORTKRING SINT-NIKLAAS IP
(Vriendschappelijk)
56.4 km 48 min
TEMPO OVERIJSE
(Vriendschappelijk)
32.7 km 29 min
KVC.HAACHT
(Vriendschappelijk)
17.0 km 27 min
SC Lokeren-Temse
(Competitie: -17 interprov Voetb V H)
49.7 km 45 min
Fc Lebbeke
(Competitie: -17 interprov Voetb V H)
43.0 km 48 min
K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
(Competitie: -17 interprov Voetb V H)
63.1 km 50 min
K.F.C. RHODIENNE-DE HOEK
(Competitie: -17 interprov Voetb V H)
38.1 km 40 min
Vc Groot Dilbeek
(Competitie: -17 interprov Voetb V H)
30.9 km 27 min
K.S.V. Bornem
(Competitie: -17 interprov Voetb V H)
45.2 km 41 min
S.K. Pepingen-Halle
(Competitie: -17 interprov Voetb V H)
44.1 km 43 min
K.FC.Eppegem
(Competitie: -17 interprov Voetb V I/2)
12.6 km 18 min
H.O. Bierbeek
(Competitie: -17 interprov Voetb V I/2)
29.6 km 32 min
K.SK Heist
(Competitie: -17 interprov Voetb V I/2)
21.5 km 32 min
K.Diegem Sport
(Competitie: -17 interprov Voetb V I/2)
11.3 km 14 min
K.VK.Tienen
(Competitie: -17 interprov Voetb V I/2)
48.5 km 41 min
K.FC.Herent
(Competitie: -17 interprov Voetb V I/2)
9.7 km 12 min
K.Olympia SC.Wijgmaal
(Competitie: -17 interprov Voetb V I/2)
14.1 km 19 min
Totaal 567.5 km 9 uren 35 min
Gemiddeld 33.4 km 33 min

Trainingen U17A

Trainingsschema niet beschikbaar.

 

Staff U17A

Bart De Gelas

Trainer U17 A, U17 B, U14, U16, U15 A, U15 B

Geboortedatum: 04 Feb 1975 (45j.)

 


Nick Mannaerts

Trainer U19, U17 A, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

Geboortedatum: 26 Jul 1979 (41j.)

 


Sven Lyphout

Trainer U17 A, U17 B, U16

 


Christian Wouters

Trainer U17 A, U19, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

 


Miguel Andres Ska

Trainer U17 B, Eerste Elftal, Future (B-ploeg), U21 , U17 A, U19

 


Miguel Andres Ska

Trainer Future (B-ploeg), U21 , U19, U17 A

 


Bart Raes

Afgevaardigde U17 A

 


 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U17A

Jelle A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Mrt 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Soulaymane C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Aug 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Kasper D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Feb 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Lucas D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Aug 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Seppe D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 27 Aug 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Lars J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mrt 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Tristan J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Nov 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Cedric L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Apr 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Sam R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Sep 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


David R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Mrt 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Luca R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Apr 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Jarne V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mrt 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Sean V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Okt 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Naim E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Samuel K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Mei 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Romeo L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 25 Apr 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Anouar S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Nov 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Sercan Ramazan S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Jul 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Anass F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Dec 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Tayko P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Jul 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Dovel M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Apr 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


 

Gele kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Dovel Mukanga Loleka-Shako 2
Tayko Pikaerts 2
Cedric Le Page 1
Jarne Van Cappellen 1
Naïm El Haddad 1
Seppe De Wandeler 1
Tristan Janssens 1

Indirect rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Spelregels 11V11

Onze partners