Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U19

Interprovinciaal U19
VOLGENDE SPEELDAG (-19 interprov Voetb V G/2)

zaterdag
11 jan
16:00
Sporting Kampenhout U19
-
S.K. Pepingen-Halle U19

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Interprovinciaal U19
VORIGE SPEELDAG (-19 interprov Voetb V D)

zaterdag
30 nov
10:30
K. Rupel Boom F.C. U19
-
Sporting Kampenhout U19

0 - 3





Maandkalender

Alle trainingen, wedstrijden, evenementen en tornooien in een overzichtelijk maandoverzicht.

Volgende Evenementen U19

Footbrunch
Omschrijving: Meer info op: https://www.sportingkampenhout.be/club/evenementen/
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Klassement U19

# -19 interprov Voetb V D M W V G + - +/- Ptn
1  H.O. Bierbeek 12 9 0 3 43 13 30 30
2  K.S.K. Heist 12 8 3 1 52 27 25 25
3  K. Rupel Boom F.C. 12 7 2 3 33 13 20 24
4  Tempo Overijse 12 4 7 1 23 34 -11 13
5  Sporting Kampenhout 12 4 8 0 25 50 -25 12
6  K. Olympia S.C. Wijgmaal 12 3 9 0 28 38 -10 9
6  K.F.C. Eppegem 12 3 9 0 23 52 -29 9

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
RSD.JETTE
(Vriendschappelijk)
23.0 km 24 min
K.FC.Herent
(Vriendschappelijk)
9.7 km 12 min
Tempo Overijse
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
32.7 km 29 min
K.S.K. Heist
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
21.5 km 32 min
K.F.C. Eppegem
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
12.6 km 18 min
K. Olympia S.C. Wijgmaal
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
14.1 km 19 min
K.ST.HAASRODE
(Vriendschappelijk)
28.6 km 30 min
H.O. Bierbeek
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
29.6 km 32 min
K. Rupel Boom F.C.
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
27.5 km 31 min
K.FC.Vigor Wuitens Hamme
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
63.1 km 50 min
KHO Wolvertem Merchtem
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
30.0 km 32 min
K.SV.Bornem
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
45.2 km 41 min
K.SV.Temse
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
49.7 km 45 min
S.K. Pepingen-Halle
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
44.1 km 43 min
K.FC.Herent
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
9.7 km 12 min
Verbr.Beersel Drogenbos
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
40.2 km 32 min
Totaal 481.3 km 8 uren 11 min
Gemiddeld 30.1 km 30 min

Wedstrijden U19


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
7 - 1

Vriendschappelijk
1 - 4

Vriendschappelijk
-

Competitie: -19 interprov Voetb V D
4 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V D
2 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V D
12 - 2

Competitie: -19 interprov Voetb V D
1 - 4

Competitie: -19 interprov Voetb V D
3 - 2

Competitie: -19 interprov Voetb V D
0 - 7

Competitie: -19 interprov Voetb V D
5 - 0

Competitie: -19 interprov Voetb V D
3 - 1

Vriendschappelijk
2 - 8

Competitie: -19 interprov Voetb V D
0 - 11

Vriendschappelijk
0 - 6

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
-

Competitie: -19 interprov Voetb V D
5 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V D
7 - 0

Competitie: -19 interprov Voetb V D
0 - 3

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

 

Trainingen U19

Dag Uur Locatie Type
Maandag 19:45 - 21:15 Zeypestraat (Synth 1 & 2 / Kleedkamer 1) Teamtraining
Dinsdag 19:45 - 21:15 Votvinkenstraat (B1, B2, B3 & B4 / Kleedkamer 3 & 4) Teamtraining
Donderdag 19:45 - 21:15 Votvinkenstraat (A1 & A2 / Kleedkamer 1) Teamtraining

Trainers


Jimmy

PHILIPS

Trainer U19 Interprovinciaal



Saber

ABDERRAHIM

Trainer U19 Interprovinciaal


Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Heatmap Spelers U19

 

Stad Gemiddelde Afstand Gemiddelde Reistijd
[Onbekend] (8 spelers)
Boortmeerbeek (1 speler) 7.0 km 11 min
Haacht (1 speler) 7.1 km 12 min
Kampenhout (7 spelers) 2.3 km 4 min
Kortenberg (1 speler) 7.4 km 12 min
Leuven (2 spelers) 16.8 km 26 min
Machelen (1 speler) 10.7 km 14 min
Steenokkerzeel (3 spelers) 5.6 km 8 min
Vilvoorde (3 spelers) 11.8 km 18 min
Gemiddeld
(27 spelers)
5.8 km 9 min

Spelers U19

Brian A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Aug 2002 (17j.)

Rugnummer: 11

 


Mohamed A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Mei 2002 (17j.)

Rugnummer: 10

 


Azzedine B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Jun 2002 (17j.)

Rugnummer: 20

 


Axel C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Mrt 2002 (17j.)

Rugnummer: 15

 


Victor C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Dec 2002 (16j.)

Rugnummer: 6

 


Dorian G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Okt 2002 (17j.)

Rugnummer: 7

 


Hugo G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer: 23

 


Tom J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Jul 2002 (17j.)

Rugnummer: 11

 


Nathan K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Sep 2001 (18j.)

Rugnummer: 18

 


Mathys K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 27 Jan 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


Islam K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer: 13

 


Ismaël M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Jun 2002 (17j.)

Rugnummer: 3

 


Luka M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Feb 2002 (17j.)

Rugnummer: 17

 


Lionel M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jul 2002 (17j.)

Rugnummer: 14

 


Alexandre O.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 18 Jul 2002 (17j.)

Rugnummer: 1

 


Mathias P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Mei 2002 (17j.)

Rugnummer: 4

 


Pierre P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Nov 2002 (17j.)

Rugnummer: 22

 


Hicham Z.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Mei 2001 (18j.)

Rugnummer:

 


Robbe R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Aug 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


Gaetan S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 19 Dec 2002 (16j.)

Rugnummer: 16

 


Kyllian S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Feb 2002 (17j.)

Rugnummer: 12

 


Milan S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer: 9

 


Ward S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jul 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


Arbnor T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Dec 2002 (17j.)

Rugnummer: 19

 


Rino V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Sep 2002 (17j.)

Rugnummer: 5

 


Sander V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Jun 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


Lucas W.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Dec 2002 (17j.)

Rugnummer: 5

 


 

Gele kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Lucas Wouters 3
Alexandre Ossenblok 2
Ismaël Mandoudane 2
Victor Cooreman 2
Azzeddine Benali 1
Brian Annaert 1
Mathias Pierloot 1
Mohamed Azdad 1
Pierre Piret 1
Tom Joostens 1

Indirect rode kaarten (Kampioenschap)

Deze gegevens zijn momenteel niet beschikbaar.

Rode kaarten (Kampioenschap)

Deze gegevens zijn momenteel niet beschikbaar.

Spelregels 11V11

Onze partners
}