Skip to the content

Reeks seizoen 2020-2021

(tot winterstop)

K.V.K. TIENEN
K.F.C. DESSEL SPORT
SPORTING KAMPENHOUT
K.S.K. HEIST
K.F.C. HERENT
LIERSE KEMPENZONEN
K.F.C. EPPEGEM
TEMPO OVERIJSE

Volgende / vorige wedstrijd U19

Interprovinciaal U19
VOLGENDE SPEELDAG (-19 interprov Voetb V D/2)

zaterdag
27 feb
17:00
K.VC.Jong Lede U19
-
Sporting Kampenhout U19

Uitgesteld




 

Interprovinciaal U19
VORIGE SPEELDAG (-19 interprov Voetb V D/2)

zaterdag
20 feb
17:00
Sporting Kampenhout U19
-
KHO Wolvertem Merchtem U19

-





Trend competitiematchen

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Rangschikking U19

Er is nog geen rangschikking voor deze competitie.

Sfeerfoto's 19 September 2020

Tempo Overijse vs. Sporting Kampenhout (0-1)

U19 - 19/09/2020 - Tempo Overijse Kampenhout

Sfeerfoto's 5 September 2020

Sporting Kampenhout vs. K.F.C. Dessel Sport (1-1)

U19 - 5/9/2020 - Sporting Kampenhout - K.F.C. Dessel Sport

Wedstrijden U19


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
2 - 2

Competitie: -19 interprov Voetb V E
1 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V E
2 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V E
0 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
1 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V E
5 - 0

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V E
-

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2
-

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2
-

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2
-

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

Competitie: -19 interprov Voetb V D/2

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
VK.BERG-OP
(Vriendschappelijk)
3.4 km 6 min
K.F.C. Eppegem
(Competitie: -19 interprov Voetb V E)
12.6 km 18 min
Tempo Overijse
(Competitie: -19 interprov Voetb V E)
32.7 km 29 min
K.S.K. Heist
(Competitie: -19 interprov Voetb V E)
21.5 km 32 min
K.V.K. Tienen
(Competitie: -19 interprov Voetb V E)
48.5 km 41 min
K.F.C. Dessel Sport
(Competitie: -19 interprov Voetb V E)
91.7 km 1 uur 9 min
Lierse Kempenzonen
(Competitie: -19 interprov Voetb V E)
34.7 km 48 min
K.F.C. Herent
(Competitie: -19 interprov Voetb V E)
9.7 km 12 min
FC.V.Dender E.H.
(Competitie: -19 interprov Voetb V D/2)
42.2 km 38 min
K.VC.Jong Lede
(Competitie: -19 interprov Voetb V D/2)
50.4 km 43 min
K.F.C. Eppegem
(Competitie: -19 interprov Voetb V D/2)
12.6 km 18 min
Tempo Overijse
(Competitie: -19 interprov Voetb V D/2)
32.7 km 29 min
KHO Wolvertem Merchtem
(Competitie: -19 interprov Voetb V D/2)
30.0 km 32 min
K.Londerzeel SK.
(Competitie: -19 interprov Voetb V D/2)
30.6 km 27 min
Totaal 453.3 km 7 uren 26 min
Gemiddeld 32.4 km 31 min

Trainingen U19

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Maandag 20:00 - 21:00 Campus De Zeype B1, B2, B3, B4 Kleedkamer 1 Groepstraining
Zaterdag 16:00 - 17:00 Campus Votvinken B1, B2, B3, B4 Kleedkamer 1 Groepstraining

 

Staff U19

Nick Mannaerts

Trainer U19, U17 A, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

Geboortedatum: 26 Jul 1979 (41j.)

 


Christian Wouters

Trainer U17 A, U19, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

 


Miguel Andres Ska

Trainer U17 B, Eerste Elftal, Future (B-ploeg), U21 , U17 A, U19

 


Miguel Andres Ska

Trainer Future (B-ploeg), U21 , U19, U17 A

 


Kurt Goovaerts

Afgevaardigde U19

 


Pascale Van Steenweghe

Afgevaardigde U19

 


 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U19

Alessandro A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Feb 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


Achraf B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Aymen B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Ben C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Mei 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Stijn G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Jan 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


Erion H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Dec 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Wesley M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Apr 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Robbe N.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Mrt 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Yani S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Jun 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Keo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Nov 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Stan V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Nov 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Mathijs D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Mrt 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


William M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Mei 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Kyllian S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Feb 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Karatas B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 27 Jan 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Maxime V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Feb 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


 

Gele kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Bachir Zizaoui 2
Alessandro Anzalone 1
Ben Cooreman 1
Kyllian Schaekels 1
Lucas Wouters 1
Robbe Nevens 1
Thomas Van Calster 1
William Missa Akonangana 1
Yani Steurs 1

Indirect rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Spelregels 11V11

Onze partners