Skip to the content

Reeks seizoen 2020-2021

(tot winterstop)

K. EUROPA 90 KRAAINEM F.C.
K.O.V.C. STERREBEEK
SPORTING KAMPENHOUT
S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN
F.C. ZEMST SPORTIEF
F.C. PERK
TEMPO OVERIJSE
FC KORTENBERG MEERBEEK UNITED

Volgende / vorige wedstrijd U21

Interprovinciaal U21
VOLGENDE SPEELDAG (GEW. U21 -B-)

vrijdag
02 okt
20:30
Sporting Kampenhout U21
-
KVC.Sterrebeek U21

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Interprovinciaal U21
VORIGE SPEELDAG (GEW. U21 -B-)

vrijdag
25 sep
20:00
FC.Kortenberg Meerbeek U. U21
-
Sporting Kampenhout U21

5 - 2





Trend competitiematchen

1
2
3
4
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Rangschikking U21

Er is nog geen rangschikking voor deze competitie.

Wedstrijden U21


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
1 - 1

Vriendschappelijk
1 - 3

Competitie: GEW. U21 -B-
2 - 1

Competitie: GEW. U21 -B-
3 - 0

Competitie: GEW. U21 -B-
1 - 2

Competitie: GEW. U21 -B-
5 - 2

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

Competitie: GEW. U21 -B-

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
TIELT-WINGE 3000
(Vriendschappelijk)
33.8 km 33 min
RWL.SPORT
(Vriendschappelijk)
31.4 km 42 min
SC.Out-Hoegaarden
(Competitie: GEW. U21 -B-)
46.8 km 39 min
FC.Kortenberg Meerbeek U.
(Competitie: GEW. U21 -B-)
10.8 km 17 min
FC.Perk
(Competitie: GEW. U21 -B-)
6.9 km 10 min
Ritterklub Jette
(Competitie: GEW. U21 -B-)
23.0 km 24 min
K.Eur.90 Kraainem
(Competitie: GEW. U21 -B-)
15.9 km 24 min
Zemst Sp.
(Competitie: GEW. U21 -B-)
11.8 km 17 min
KVC.Sterrebeek
(Competitie: GEW. U21 -B-)
13.3 km 19 min
Totaal 193.5 km 3 uren 49 min
Gemiddeld 21.5 km 25 min

Trainingen U21

Onderstaand trainingschema voor seizoen 2020 - 2021 is onder voorbehoud.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Maandag 19:45 - 21:15 (geen kleedkamer) Groepstraining
Woensdag 19:45 - 21:15 Campus Votvinken B3, B4 (geen kleedkamer) Groepstraining

 

Staff U21

Jean Marie Slock

Afgevaardigde U21

Geboortedatum: 18 Aug 1964 (56j.)

 


Saber Abderrahim

Trainer Future (B-ploeg), U19, U17 A, Eerste Elftal, U21 , U17 B

Geboortedatum: 06 Jul 1983 (37j.)

 


Nick Mannaerts

Trainer U19, U17 A, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

Geboortedatum: 26 Jul 1979 (41j.)

 


Thierry Moyson

Keeperstrainer U13 C, U15 A, U19, U17 A, U14, U16, U13 B, U13 A, U11 A, U10 A, U12 A, U12 B, U10 B, U9 A, U11 B, U12 C, U17 B, U15 B, U21

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Jonas Vanderlinden

Keeperstrainer U13 C, U15 A, U19, U17 A, U14, U16, U13 B, U13 A, U11 A, U10 A, U12 A, U12 B, U10 B, U9 A, U11 B, U12 C, U17 B, U15 B, U21

Geboortedatum: 02 Sep 1985 (35j.)

 


Christian Wouters

Trainer U17 A, U19, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

 


Miguel Andres Ska

U21 , U19, Future (B-ploeg), Eerste Elftal

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Miguel Andres Ska

Trainer U17 B, Eerste Elftal, Future (B-ploeg), U21 , U17 A, U19

 


Denis Dessaer

trainer Eerste Elftal

 


Miguel Andres Ska

Trainer Future (B-ploeg), U21 , U19, U17 A

 


 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U21

Dries D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Jul 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Robbe G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Dec 2003 (16j.)

Rugnummer:

 


Dries H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Sep 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Salim H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Dec 2003 (16j.)

Rugnummer:

 


Alexandre O.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 18 Jul 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Robbe R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Aug 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Nils V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Mei 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Jelle D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Mei 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Papi S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Jan 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Alexandre M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Nov 2003 (16j.)

Rugnummer:

 


Islam K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Jan 2001 (19j.)

Rugnummer:

 


Gregory S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Okt 2003 (16j.)

Rugnummer:

 


Yaro A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Mei 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Lars D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Nov 2003 (16j.)

Rugnummer:

 


Rino V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Sep 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Ramzi F.

Positie: Veldspeler

Rugnummer:

 


Owen C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Sep 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


 

Gele kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Bachir Zizaoui 2
Alessandro Anzalone 1
Robbe Nevens 1
Thomas Van Calster 1
Yani Steurs 1

Indirect rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Spelregels 11V11

Onze partners
}