Skip to the content

Reeks seizoen 2020-2021

(tot winterstop)

OUD-HEVERLEE LEUVEN
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
SPORTING KAMPENHOUT
K.R.C. BOORTMEERBEEK
K.F.C. HEVER
K.N.V.L.H. KEERBERGEN
SPORTIEF ROTSELAAR
K.D.N. UNITED

Volgende / vorige wedstrijd U17B

Regionaal U17B
VOLGENDE SPEELDAG (GEW. U17 -F-)

zondag
04 okt
11:15
SPORTING KAMPENHOUT U17
-
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL U17

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Regionaal U17B
VORIGE SPEELDAG (GEW. U17 -F-)

zaterdag
26 sep
15:00
SPORTIEF ROTSELAAR U17
-
SPORTING KAMPENHOUT U17

1 - 3





Trend competitiematchen

1
2
3
4
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Klassement U17B

# GEW. U17 -F- M W V G + - +/- Ptn
1  K.D.N. UNITED B 4 3 0 1 27 6 21 10
1  SPORTING KAMPENHOUT B 4 3 0 1 18 3 15 10
1  OUD-HEVERLEE LEUVEN B 4 3 0 1 12 5 7 10
4  SPORTIEF ROTSELAAR B 4 1 1 2 9 6 3 5
5  K.R.C. Boortmeerbeek 4 1 2 1 7 17 -10 4
6  K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL B 4 1 3 0 12 17 -5 3
6  K.N.V.L.H. KEERBERGEN A 4 1 3 0 9 15 -6 3
8  K.F.C. Hever 4 0 4 0 7 32 -25 0

Wedstrijden U17B


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
2 - 2

Vriendschappelijk
2 - 3

Competitie: GEW. U17 -F-
0 - 12

Competitie: GEW. U17 -F-
2 - 2

Competitie: GEW. U17 -F-
1 - 0

Competitie: GEW. U17 -F-
1 - 3

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

Competitie: GEW. U17 -F-

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
L.TERALFENE
(Vriendschappelijk)
39.3 km 34 min
KFC.WERCHTER
(Vriendschappelijk)
12.6 km 19 min
K.F.C. Hever
(Competitie: GEW. U17 -F-)
7.4 km 11 min
SPORTIEF ROTSELAAR
(Competitie: GEW. U17 -F-)
14.7 km 22 min
K.R.C. Boortmeerbeek
(Competitie: GEW. U17 -F-)
6.2 km 10 min
K.D.N. UNITED
(Competitie: GEW. U17 -F-)
28.1 km 29 min
K.N.V.L.H. KEERBERGEN
(Competitie: GEW. U17 -F-)
13.7 km 21 min
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
(Competitie: GEW. U17 -F-)
14.1 km 19 min
OUD-HEVERLEE LEUVEN
(Competitie: GEW. U17 -F-)
24.8 km 31 min
Totaal 160.9 km 3 uren 21 min
Gemiddeld 17.9 km 22 min

Trainingen U17B

Onderstaand trainingschema voor seizoen 2020 - 2021 is onder voorbehoud.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Dinsdag 19:45 - 21:15 Campus Votvinken A1, A2 Kleedkamer 2 Groepstraining
Donderdag 19:45 - 21:15 Campus Votvinken A1, A2 Kleedkamer 1 Groepstraining

 

Staff U17B

Bart De Gelas

Trainer U17 A, U17 B, U14, U16, U15 A, U15 B

Geboortedatum: 04 Feb 1975 (45j.)

 


Saber Abderrahim

Trainer Future (B-ploeg), U19, U17 A, Eerste Elftal, U21 , U17 B

Geboortedatum: 06 Jul 1983 (37j.)

 


Nick Mannaerts

Trainer U19, U17 A, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

Geboortedatum: 26 Jul 1979 (41j.)

 


Thierry Moyson

Keeperstrainer U13 C, U15 A, U19, U17 A, U14, U16, U13 B, U13 A, U11 A, U10 A, U12 A, U12 B, U10 B, U9 A, U11 B, U12 C, U17 B, U15 B, U21

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Jonas Vanderlinden

Keeperstrainer U13 C, U15 A, U19, U17 A, U14, U16, U13 B, U13 A, U11 A, U10 A, U12 A, U12 B, U10 B, U9 A, U11 B, U12 C, U17 B, U15 B, U21

Geboortedatum: 02 Sep 1985 (35j.)

 


Sven Lyphout

Trainer U17 A, U17 B, U16

 


Bjorn Van Gansen

trainer U10 B, U11 B, U12 A, U12 B, U12 C, U13 A, U13 B, U13 C, U10 A, U11 A, U16, U17 A, U17 B

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

 


Christian Wouters

Trainer U17 A, U19, Future (B-ploeg), U21 , Eerste Elftal, U17 B

 


Miguel Andres Ska

Trainer U17 B, Eerste Elftal, Future (B-ploeg), U21 , U17 A, U19

 


Kemel Boubker

Trainer U16, U17 A, U17 B

 


Dirk Ceulemans

Afgevaardigde U17 B

 


 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U17B

Thibeau B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Sep 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Khavhe D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Jul 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Cedric D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jun 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Ward D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Apr 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Nand D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Mei 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Axl H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Mrt 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Robbe M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Apr 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Tibo M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Jan 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Lennert P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 06 Jul 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Ben T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Dec 2005 (14j.)

Rugnummer:

 


Dries V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Aug 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Yorrick C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Nov 2005 (14j.)

Rugnummer:

 


Jarne G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Jul 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Nick J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Jan 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Illias M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mrt 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Jolan D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Sep 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


Niels V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jan 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Jarno V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Sep 2005 (15j.)

Rugnummer:

 


Raïs B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Sep 2004 (16j.)

Rugnummer:

 


 

Gele kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Ben Trappeniers 1
Dries Van Dessel 1
Khavhe De Jong 1

Indirect rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Spelregels 11V11

Onze partners
}