Skip to the content

Reeks seizoen 2020-2021

(tot winterstop)

K.F.C. RHODIENNE-DE HOEK
K.V. TERVUREN-DUISBURG
K.F.C. MEISE
SPORTING KAMPENHOUT
K. DIEGEM SPORT
STORMVOGELS HAASRODE
VC GROOT DILBEEK
F.C. BEIGEM

 

Volgende / vorige wedstrijd U8A

Provinciaal U8A
VOLGENDE SPEELDAG (2-PROV. U8 -I-)

zaterdag
24 apr
09:30
Sporting Kampenhout U8
-
KV.Tervuren-Duisburg U8

Uitgesteld




 

Provinciaal U8A
VORIGE SPEELDAG (2-GEW. U8 -R-)

zaterdag
17 apr
13:00
ERC.Hoeilaart U8
-
Sporting Kampenhout U8





Wedstrijden U8A


Wedstrijd

Vriendschappelijk

Tornooi

Vriendschappelijk

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Competitie: PROV. U8 -G-

Vriendschappelijk

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-PROV. U8 -I-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

Competitie: 2-GEW. U8 -R-

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
Kessel-Lo wedstrijd U8
(Tornooi)
17.0 km 27 min
BOKA UNITED
(Vriendschappelijk)
31.2 km 32 min
K.St.Haasrode
(Competitie: PROV. U8 -G-)
28.6 km 30 min
K.Diegem Sport
(Competitie: PROV. U8 -G-)
12.2 km 17 min
FC.Beigem
(Competitie: PROV. U8 -G-)
21.7 km 24 min
VC.Groot-Dilbeek
(Competitie: PROV. U8 -G-)
30.9 km 27 min
KFC.Rhodienne-De Hoek
(Competitie: PROV. U8 -G-)
38.1 km 40 min
KFC.Meise
(Competitie: PROV. U8 -G-)
21.1 km 24 min
KV.Tervuren-Duisburg
(Competitie: PROV. U8 -G-)
19.5 km 29 min
KCS.Machelen
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
10.4 km 13 min
K.St.Haasrode
(Competitie: 2-PROV. U8 -I-)
28.6 km 30 min
K.Steenokkerzeel VO.
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
6.0 km 9 min
KV.Tervuren-Duisburg
(Competitie: 2-PROV. U8 -I-)
19.5 km 29 min
FC.Kortenberg Meerbeek U.
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
10.8 km 17 min
HO.Bierbeek
(Competitie: 2-PROV. U8 -I-)
29.6 km 32 min
KVC.Haacht
(Competitie: 2-PROV. U8 -I-)
7.8 km 13 min
FC.Perk
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
6.9 km 10 min
VC.Bertem-Leefdaal
(Competitie: 2-PROV. U8 -I-)
13.0 km 20 min
K.Diegem Sport
(Competitie: 2-PROV. U8 -I-)
12.2 km 17 min
ERC.Hoeilaart
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
31.6 km 31 min
KCS.Machelen
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
10.4 km 13 min
FC.Beigem
(Competitie: 2-PROV. U8 -I-)
21.7 km 24 min
K.Steenokkerzeel VO.
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
6.0 km 9 min
FC.Kortenberg Meerbeek U.
(Competitie: 2-GEW. U8 -R-)
10.8 km 17 min
Totaal 445.6 km 9 uren 8 min
Gemiddeld 18.6 km 22 min

Trainingen U8A

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Donderdag 18:00 - 19:00 Campus De Zeype (geen kleedkamer) Groepstraining
Zaterdag 09:00 - 10:00 Campus De Zeype B3 Kleedkamer 3 Groepstraining

 

Staff U8A

Christophe Crabbe

Trainer Kinderspeeltuin, U8 A, U8 B

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (20j.)

 


Roel Dupont

Trainer U8 A, U8 B

Geboortedatum: 02 Aug 1976 (44j.)

 


Peter Cloet

Trainer U8 A, U8 B

 


 

Wil jij voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U8A

Andres B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Mrt 2013 (8j.)

Rugnummer:

 


Senn C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Mei 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


Luka T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Aug 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


Simon C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Apr 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


Eden V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 06 Nov 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


Dario S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Jul 2014 (6j.)

Rugnummer:

 


Cosmo Lou L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 18 Dec 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


Aymeric Guillaume D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Jun 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


Anthony L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Aug 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


Warre V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 25 Aug 2013 (7j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 5V5

Onze partners