Skip to the content

Volgende / Vorige wedstrijd Future Team

Beloften 1e Provinciale
VORIGE SPEELDAG (4e Provinciale C (4C))

zaterdag
30 apr
20u00
K.V.C. KESSEL LO 2000 Beloften
-
SPORTING KAMPENHOUT Beloften

4 - 2





Trend competitiematchen

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Klassement Future Team

# 4e Provinciale C (4C) M W V G + - +/- Ptn
1  Sporting Kortenberg 28 25 2 1 124 29 95 76
2  K.A.C. Betekom 28 20 3 5 78 27 51 65
3  K. Olympia S.C. Wijgmaal 28 18 5 5 90 46 44 59
4  Sp. Erps-Kwerps 28 16 6 6 74 44 30 54
5  K.V.C. Kessel Lo 2000 28 14 10 4 60 50 10 46
6  Sporting Kampenhout 28 13 12 3 83 68 15 42
7  K.V.C. Haacht 28 12 13 3 56 63 -7 39
8  Hoger-Op Veltem 28 11 13 4 59 67 -8 37
9  K.F.C. Werchter 28 10 12 6 61 59 2 36
10  K.S.C. Keerbergen 28 9 12 7 44 53 -9 34
11  S.K. Plenke Werchter 28 9 13 6 45 53 -8 33
12  K.F.C. Baal 28 7 17 4 38 99 -61 25
13  K.F.C. Klimop Begijnendijk 28 4 17 7 32 70 -38 19
14  V.K. Holsbeek 28 4 18 6 43 80 -37 18
15  K.V. Tremelo 28 2 21 5 24 103 -79 11

Wedstrijden Future Team


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
2 - 4

Competitie: Programma B-ploegen - B
2 - 2
Strafschoppen: (0 - 0)

Vriendschappelijk
1 - 1

Competitie: Programma B-ploegen - B
1 - 0 (0 - 0)

Vriendschappelijk
-

Competitie: Programma B-ploegen - B
1 - 2
Strafschoppen: (0 - 0)

Vriendschappelijk
4 - 4

Competitie: Programma B-ploegen - B
5 - 0 (5 - 0)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
6 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
4 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
7 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 6

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
2 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
3 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
4 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
2 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
2 - 3

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
3 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
0 - 3

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
3 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
2 - 6

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
5 - 2

Vriendschappelijk
4 - 3

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
3 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
4 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
3 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 7

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
4 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
5 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
14 - 1

Vriendschappelijk
2 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
6 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
3 - 3

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
7 - 1

Vriendschappelijk
1 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 6

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
4 - 2

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
VC.GROOT-DILBEEK
(Vriendschappelijk)
30.9 km 27 min
VK.WEERDE
(Vriendschappelijk)
10.0 km 16 min
RWL SPORT
(Competitie: Programma B-ploegen - B)
31.4 km 42 min
BHS.UNITED
(Vriendschappelijk)
7.4 km 11 min
FC STROMBEEK 1932
(Vriendschappelijk)
19.0 km 21 min
F.C. MOORSEL
(Competitie: Programma B-ploegen - B)
14.6 km 21 min
Sporting Kortenberg
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
10.8 km 17 min
K.S.C. Keerbergen
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
10.3 km 17 min
V.K. HOLSBEEK
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
20.4 km 24 min
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
14.1 km 19 min
K.F.C. BAAL
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
16.8 km 25 min
K.V. TREMELO
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
13.6 km 21 min
K.F.C. Klimop Begijnendijk
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
19.7 km 27 min
K.V.C. HAACHT
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
7.8 km 13 min
GR.VOSSEM
(Vriendschappelijk)
16.3 km 24 min
FC STROMBEEK 1932
(Vriendschappelijk)
19.0 km 21 min
KSC.GRIMBERGEN
(Vriendschappelijk)
18.5 km 19 min
K.F.C. Werchter
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
12.6 km 19 min
K.A.C. BETEKOM
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
19.7 km 27 min
Sp. Erps-Kwerps
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
5.3 km 8 min
S.K. Plenke Werchter
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
12.6 km 19 min
K.STEENOKKERZEEL VO.
(Vriendschappelijk)
6.0 km 9 min
HOGER-OP VELTEM
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
9.5 km 12 min
K.V.C. KESSEL LO 2000
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
17.0 km 27 min
Totaal 363.0 km 8 uren 17 min
Gemiddeld 15.1 km 20 min

Staff Future Team

Ad Stevens

Coördinator U12A (IP), U17B (Reg.), U14 (IP), U15B (Reg.), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U13B (IP), U13A (IP), U21 (Reg.), U12B (IP), U15A (IP), U16 (IP), U17A (IP), U19 (IP), Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 08 Apr 1983 (39j.)

 


Christian Wouters

Trainer Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 08 Aug 1968 (53j.)

 


Mathias De Graeve

Coördinator U15A (IP), U16 (IP), U17A (IP), U19 (IP), Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 20 Sep 1990 (31j.)

 


 

Trainingen Future Team

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Maandag 20:30 - 22:00 (geen kleedkamer) Groepstraining
Dinsdag 19:30 - 21:00 Campus Votvinken Kleedkamer 4, Kleedkamer 3 Groepstraining
Donderdag 20:30 - 22:00 Campus Votvinken A-veld Kleedkamer 4, Kleedkamer 3 Groepstraining

 

Spelers Future Team

Achraf B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


Aymen B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


Cedric L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Apr 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Luka M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Apr 2002 (20j.)

Rugnummer:

 


Pierre P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Nov 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


David R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Mrt 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Keo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Nov 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


Lucas W.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Dec 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Samuel K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Mei 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


Karim S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jan 2002 (20j.)

Rugnummer:

 


Dovel M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Apr 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Lars V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 19 Sep 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Clifford G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Jun 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


Tanguy G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Mrt 2003 (19j.)

Rugnummer:

 


Noa J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Mei 2004 (18j.)

Rugnummer:

 


Soulaymane C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Aug 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


Walid B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Nov 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


 

Onze partners