Skip to the content

Volgende / Vorige wedstrijd Future Team

Beloften 1e Provinciale
VOLGENDE SPEELDAG (Vriendschappelijk)

woensdag
28 jul
19:30
VC.GROOT-DILBEEK Beloften
-
Sporting Kampenhout Beloften

Cmp. Roelandsveldstadion
Sportlaan 24, 1700 Dilbeek

 


Trend competitiematchen

Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Klassement Future Team

Er is nog geen rangschikking voor deze competitie.

Wedstrijden Future Team


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk

Competitie: Programma B-ploegen - B

Competitie: Programma B-ploegen - B

Vriendschappelijk

Competitie: Programma B-ploegen - B

Vriendschappelijk

Competitie: Programma B-ploegen - B

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
VC.GROOT-DILBEEK
(Vriendschappelijk)
30.9 km 27 min
RWL.Sport
(Competitie: Programma B-ploegen - B)
31.4 km 42 min
BHS.UNITED
(Vriendschappelijk)
7.4 km 11 min
FC STROMBEEK 1932
(Vriendschappelijk)
19.0 km 21 min
FC.Moorsel
(Competitie: Programma B-ploegen - B)
14.6 km 21 min
Sp.Kortenberg
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
10.8 km 17 min
KSC.Keerbergen
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
10.3 km 17 min
VK.Holsbeek
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
20.4 km 24 min
K.Ol.Wijgmaal
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
14.1 km 19 min
KFC.Baal
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
16.8 km 25 min
KV.Tremelo
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
13.6 km 21 min
KFC.KO.Begijnendijk
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
19.7 km 27 min
KVC.Haacht
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
7.8 km 13 min
Sp.Erps-Kwerps
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
5.3 km 8 min
KFC.Werchter
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
12.6 km 19 min
KAC.Betekom
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
19.7 km 27 min
SK.Plenke Werchter
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
12.6 km 19 min
HO.Veltem
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
9.5 km 12 min
KVC.Kessel-Lo 2000
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
17.0 km 27 min
Totaal 293.3 km 6 uren 46 min
Gemiddeld 15.4 km 21 min

Staff Future Team

Christian Wouters

Trainer Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 08 Aug 1968 (52j.)

 


De Graeve Mathias

Coördinator U15A (IP), U16 (IP), U17A (IP), U19 (IP), Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 20 Sep 1990 (30j.)

 


 

Trainingen Future Team

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Maandag 20:30 - 22:00 Campus De Zeype B-veld Kleedkamer 3, Kleedkamer 4 Groepstraining
Dinsdag 20:30 - 22:00 Campus Votvinken Kleedkamer 4, Kleedkamer 3 Groepstraining
Donderdag 20:30 - 22:00 Campus Votvinken A-veld Kleedkamer 4, Kleedkamer 3 Groepstraining

 

Spelers Future Team

Jelle A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Mrt 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


Luka M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Apr 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Pierre P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Nov 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Keo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Nov 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Lucas W.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Dec 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Azzedine B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Jun 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Kyllian S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Feb 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Karim S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jan 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Tommy P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mei 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


Loïc V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Okt 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Lars V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 19 Sep 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Thomas V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Okt 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Zizaoue B.

Positie: Veldspeler

Rugnummer:

 


janssens N.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Mei 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


 

Onze partners