Skip to the content

Volgende / Vorige wedstrijd Future Team

Beloften 1e Provinciale
VOLGENDE SPEELDAG (4e Provinciale C (4C))

zondag
31 okt
15:00
K.F.C. BAAL Beloften
-
SPORTING KAMPENHOUT Beloften

Baalsebaan
Baalsebaan, 3128 Baal

 

Beloften 1e Provinciale
VORIGE SPEELDAG (4e Provinciale C (4C))

zaterdag
23 okt
19:00
SPORTING KAMPENHOUT Beloften
-
S.K. Plenke Werchter Beloften

4 - 0





Trend competitiematchen

1
2
3
4
5
6
7
8
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Klassement Future Team

# 4e Provinciale C (4C) M W V G + - +/- Ptn
1  Sporting Kortenberg 8 8 0 0 34 10 24 24
2  SPORTING KAMPENHOUT B 8 5 2 1 28 14 14 16
2  K.A.C. BETEKOM B 7 5 1 1 19 8 11 16
4  K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL B 7 4 0 3 22 13 9 15
5  Sp. Erps-Kwerps 8 4 2 2 19 16 3 14
6  K.V.C. KESSEL LO 2000 B 8 4 3 1 16 16 0 13
7  K.V.C. HAACHT B 7 4 3 0 18 16 2 12
8  S.K. Plenke Werchter 7 2 4 1 13 14 -1 7
8  V.K. HOLSBEEK B 7 2 4 1 12 16 -4 7
8  K.F.C. Werchter 8 2 5 1 15 20 -5 7
8  K.S.C. Keerbergen 8 2 5 1 17 22 -5 7
8  HOGER-OP VELTEM B 7 2 4 1 11 19 -8 7
13  K.F.C. Klimop Begijnendijk 8 2 6 0 11 22 -11 6
14  K.F.C. BAAL B 7 1 4 2 10 23 -13 5
15  K.V. TREMELO B 7 1 5 1 6 22 -16 4

Wedstrijden Future Team


Wedstrijd Uitslag

Vriendschappelijk
2 - 4

Competitie: Programma B-ploegen - B
2 - 2
Strafschoppen: (0 - 0)

Vriendschappelijk
1 - 1

Competitie: Programma B-ploegen - B
1 - 0 (0 - 0)

Vriendschappelijk
-

Competitie: Programma B-ploegen - B
1 - 2
Strafschoppen: (0 - 0)

Vriendschappelijk
4 - 4

Competitie: Programma B-ploegen - B
5 - 0 (5 - 0)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
6 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
4 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
7 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
1 - 6

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
2 - 2

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
3 - 1

Competitie: 4e Provinciale C (4C)
4 - 0

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

Competitie: 4e Provinciale C (4C)

 

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
VC.GROOT-DILBEEK
(Vriendschappelijk)
30.9 km 27 min
VK.WEERDE
(Vriendschappelijk)
10.0 km 16 min
RWL SPORT
(Competitie: Programma B-ploegen - B)
31.4 km 42 min
BHS.UNITED
(Vriendschappelijk)
7.4 km 11 min
FC STROMBEEK 1932
(Vriendschappelijk)
19.0 km 21 min
F.C. MOORSEL
(Competitie: Programma B-ploegen - B)
14.6 km 21 min
Sporting Kortenberg
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
10.8 km 17 min
K.S.C. Keerbergen
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
10.3 km 17 min
V.K. HOLSBEEK
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
20.4 km 24 min
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
14.1 km 19 min
K.F.C. BAAL
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
16.8 km 25 min
K.V. TREMELO
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
13.6 km 21 min
K.F.C. Klimop Begijnendijk
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
19.7 km 27 min
K.V.C. HAACHT
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
7.8 km 13 min
Sp. Erps-Kwerps
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
5.3 km 8 min
K.F.C. Werchter
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
12.6 km 19 min
K.A.C. BETEKOM
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
19.7 km 27 min
S.K. Plenke Werchter
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
12.6 km 19 min
HOGER-OP VELTEM
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
9.5 km 12 min
K.V.C. KESSEL LO 2000
(Competitie: 4e Provinciale C (4C))
17.0 km 27 min
Totaal 303.3 km 7 uren 3 min
Gemiddeld 15.2 km 21 min

Staff Future Team

Ad Stevens

Coördinator U12A (IP), U17B (Reg.), U14 (IP), U15B (Reg.), U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U13B (IP), U13A (IP), U21 (Reg.), U12B (IP), U15A (IP), U16 (IP), U17A (IP), U19 (IP), Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 08 Apr 1983 (38j.)

 


Christian Wouters

Trainer Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 08 Aug 1968 (53j.)

 


De Graeve Mathias

Coördinator U15A (IP), U16 (IP), U17A (IP), U19 (IP), Future (B-ploeg)

Geboortedatum: 20 Sep 1990 (31j.)

 


 

Trainingen Future Team

Onderstaand trainingschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Dag Uur Campus Terrein Kleedkamer Type
Maandag 20:30 - 22:00 Campus De Zeype B-veld Kleedkamer 3, Kleedkamer 4 Groepstraining
Dinsdag 20:30 - 22:00 Campus Votvinken Kleedkamer 4, Kleedkamer 3 Groepstraining
Donderdag 20:30 - 22:00 Campus Votvinken A-veld Kleedkamer 4, Kleedkamer 3 Groepstraining

 

Spelers Future Team

Jelle A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Mrt 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


Luka M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Apr 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Pierre P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Nov 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Keo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Nov 2003 (17j.)

Rugnummer:

 


Lucas W.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Dec 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Azzedine B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Jun 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Kyllian S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Feb 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Karim S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jan 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Tommy P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mei 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


Loïc V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Okt 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Lars V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 19 Sep 2002 (19j.)

Rugnummer:

 


Thomas V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Okt 2002 (18j.)

Rugnummer:

 


Zizaoue B.

Positie: Veldspeler

Rugnummer:

 


Noa J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Mei 2004 (17j.)

Rugnummer:

 


Fabien Célestin N.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 18 Apr 2003 (18j.)

Rugnummer:

 


 

Onze partners